Кросівки для трейлранінгу Salomon SuperCross GTX

Кроссовки Solomon SuperCross GTX
Кроссовки Solomon SuperCross GTX
Кросівки Solomon SuperCross GTX

Salomon SuperCross GTX, одна з найкращих моделей кросівок для бігу.

Давно хотів побігати в трейлових кросівках і для цього придбав одну з гучних моделей Salomon SuperCross GTX. Вибір упав на них через відомого виробника, про бренд Salomon чув ще до занять бігом. І при покупці хотілося спробувати. Також можу відзначити, що кросівки Salomon SuperCross з приставкою GTX (Gore-Tex – мембранна тканина, основною властивістю матеріалу якої є водонепроникність) потрібно купувати усвідомлено.

Основні характеристики Salomon SuperCross GTX

  • Верх із водонепроникного матеріалу з технологією Sensifit
  • Комфортна текстильна підкладка
  • Вітро- та водонепроникна мембрана Gore-Tex
  • Зносотривка підмітка з агресивним протектором Contagrip

Я хотів версію саме з Gore-Tex, тому що брав їх для бігу по не глибокому снігу в лісі. Забігаючи наперед скажу, що це не найкращий вибір. Можливо все залежить саме від погодних умов, в яких ви збираєтеся їх використовувати. Я встиг у них побігати ґрунтом, гравієм, піском і трохи асфальтом, хоча асфальтом не рекомендую! Загальний кілометраж за півроку використання мені вдалося набігати 190 км. З яких більша частина це все ж таки ґрунт. Зчеплення з поверхнею відмінне, підошва прямо вгризається у ґрунт. У після дощову погоду кросівки відмінно поводяться по мокрому грунту, варто пам’ятати, забігаючи в калюжу, про те що вода може потрапити через верх кросівка, а це приблизно калюжі глибиною по кісточці.

Агресивний протектор Salomon SuperCross GTX
Агресивний протектор Salomon SuperCross GTX

Як правильно вибрати розмір кросівок

При виборі бігового взуття потрібно пам’ятати, не вибираємо розмір розміром. Бігове взуття потрібно вибирати приблизно на розмір більше. Ідеальний варіант, коли вам вдасться пробігтися у кросівках до покупки. У деяких магазинах це можна зробити на біговій доріжці за кілька хвилин. Так, згоден це не дасть можливості повноцінно відчути, але це краще, ніж просто замовити в інтернеті не міряючи. І кросівок на нозі має сидінь добре і ніде не повинен тиснути, інакше це призведе до дискомфорту під час бігу. Salomon вже давно на ринку і заслужив перебувати в ТОПі виробників бігового взуття. Але треба розуміти, що кросівки не шиють саме під вашу ногу. І яким би топовим не був виробник, кросівок може вам не підійти!

Особистий досвід

Я купував Salomon SuperCross GTX не міряючи! Я знав розмір іншого бігового взуття, вимірював устілку, порівняв довжину устілки на сайті продавця і купив. Кросівки мені підійшли за розміром. Але, не обійшлося і без, кросівки зовсім небагато, стискали стопу по ширині. І проблеми почалися лише після 12-ти кілометрів. Дистанції до 7-ми кілометрів бігати комфортно, а ось ближче до 10-ти кілометрів у стопі починає з’являтися дискомфорт. За підсумками наступного дня після пробіжки чорні нігті і неприємне відчуття в кінчиках пальців. І ще одне прикре враження залишилося від тренування під час дощу. Це проблема не компанії Salomon і моделі SuperCross, а саме технології Gore-tex. Я то думав якщо бігати в дощ, то ноги залишаться сухими, але вода стікала по одязі і ногах прямо в кросівки і завдяки мембрані там і залишалася. Насолоду від бігу з кросівками повними води не отримуєш зовсім! Більше жодних претензій до кросівок немає. Якість дуже хороша, Salomon як завжди стежить за цим, дана модель добре тримає п’яту, а система шнурівки добре фіксує ногу і запобігає розв’язуванню шнурків під час бігу.

Хороша якість та система шнурівки Salomon SuperCross GTX
Хороша якість та система шнурівки Salomon SuperCross GTX

Рекомендувати до покупки Salomon SuperCross GTX можу тільки тим, хто добре знає погодні умови та покриття траси по якій бігтиме, а також у кого стопа збігається з колодкою кросівка. Адже головне що було б комфортно і зручно!

Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *